THE CHALLENGE

⭐ 4 NÄDALANE VÄLJAKUTSE ⭐

MIS SEE ON?

THE CHALLENGE on 4 nädalane (3.05-31.05)  tervisliku eluviisi edendamise väljakutse, mille eesmärgiks on tekitada tervislikud toitumis- ja treeningharjumused, et saaksid 2021 aasta suve võtta vastu enesekindlamalt kui iial varem! 

 

Mis võiks olla veel parem? 4 nädalat kergesti järgitavaid treeninguid kodus või jõusaalis, tervislikke maitsvaid retsepte, planeerimist ja tegutsemist. 

 

THE CHALLENGE väljakutse sobib nii aktiivselt treenijale kui ka alustajale. Iga osavõtja saab treeningu intensiivsust reguleerida treeningvahendite valikul.

MIDA VÄLJAKUTSE SISALDAB?

4 nädalast kodust treeningprogrammi ja jõusaali treeningprogrammi – ligipääs on mõlemasse!

 

Tervisliku toitumise ABC’d ja 42 tervislikku retsepti koos fotode, täpse valmistusviisi ja kalorsusega – 14 hommikusöögi- , 18 lõuna- ja õhtusöögi retsepti ja 10 vahepala. 

 

LIVE treeninguid & õpetlikke ning motiveerivaid loenguid nii treeningu, mindseti ja toitumise kohapealt Monaga privaatses THE CHALLENGE Facebooki grupis.

 

Ajakava, juhendeid ja töölehti, mida täidad 4 nädalat, et kogu väljakutse vältel end motiveerituna hoida.

TOITUMINE

4 nädala jooksul saad Sa täiuslikud baasteadmised tervislikust ja mitmekesisest toitumisest. Peale 28 päeva oled teadlik kuidas ise enda menüü ka edaspidi kombineerida, et tulemusi hoida.

 

Väljakutse sisaldab 42 tervislikku retsepti: 14 hommikusööki (450kcal), 18 lõuna- ja õhtusööki (400kcal) ja 10 erineva kalorsusega vahepala (100-350kcal).

 

Juhendit, mille abil saab mugavalt valida endale sobivad retseptid ning ise enda nädala menüü ja ostukorv kombineerida.

 

Myfitnesspali kasutamise õpetamise juhend ning toitumisalased loengud Monaga.

TREENINGUD

Sulle on antud 2 valikut:

  1. Alustajasõbralik: Eesmärk läbida 4 treeningut nädalas. Esimesed 1-2 nädalat soovitatav mitte teha ‘’fat burn’’ treeninguid lisaks. Kui vaja jätta ka pühapäev taastumiseks. Peale 2 nädalat, kui keha hakkab koormusega harjuma, võib ka läbida ‘’fat burn’’ treeningud.
  2. Edasijõudnud ehk ekstra rasvapõletus: Kui eesmärk on järgneva 4 nädala jooksul viia keha rasva % madalamaks ja oled vähemalt minimaalse treeningkogemusega, siis soovitatav läbida ka rasvapõletuseks mõeldud ‘’fat burn’’ lisatreeningud.

Millised treeningud välja näevad?

Vajutad nupule ja treenid Monaga samal ajal otsast lõpuni.

Mitu treeningut nädalas?

4 treeningut nädalas + pühapäevane live treening Monaga

Kestus: treeningute kestus oleneb kas teed kaasa ka ”fat burn” treeningud või ei. Olenevalt sellest 26 minutit – 1h.

4 nädalane ‘’The Challenge’’ jõusaali treeningprogramm on loodud igas vanuses naistele saavutamaks tugev, kuid samas naiselik füüsiline vorm.

Mida sisaldab?

  1. Igast harjutusest lühiklipp koos tehniliste nõuannetega
  2. 4 nädalast jõusaali programmi – sama programmiga soovituslik jätkata ning teha läbi 2-3 korda, nädalast nädalasse ja kuust kuusse raskusi suurendades

Kellele?

Programm on loodud just naistele, kes sooviksid ohutult ja teadlikult astuda jõusaali treeningmaailma. Samuti on programm sobilik neile, kes on juba mõnda aega jõusaalis treeninud, kuid ei näe tulemusi, kuna treeningutel puudub kindel struktuur.

Mitu treeningut nädalas?

4 treeningut nädalas + kardio, kui valid rasvapõletuse.

Kesus: 1h-1h 30min olenevalt kas treeningu lõpus on lisa kardio või mitte ja kui pikalt puhkad.

AUHINNAFOND

Seekordses väljakutses innustan sind osa võtma progressifotode võistlusest, et oleksid veelgi rohkem motiveeritud enda ”parema mina” puhul töötama!

 

l KOHT: 300€
ll KOHT: 200€
lll KOHT: 150€

KKK - Korduma Kippuvad Küsimused

Väljakutsega saab liituda 26.04-3.05. Peale seda enam liituda ei saa.

 

Ligipääsu kodusesse treeningprogrammi saad www.fitwithmona.com kodulehele enda kasutajaga sisse logides MINU TREENINGUD lehelt. Jõusaali programmi saad PDF kujul privaatsest Facebooki grupist, videoklipid harjutustest on kodulehel MINU TREENINGUD lehel.

 

THE CHALLENGE väljakutse privaatsest Facebooki grupist.

Soovitatav omada vähemalt 1 paari hantleid ja 1 rõnga kujulist riidest või kummist resistance band’i. Intensiivsust saab reguleerida iseseisvalt vastavalt kogemusele.

Loomulikult! Väljakutse on sobilik nii alustajatele kui ka kogemusega treenijale. Olen kindel, et iga inimene saab väljakutseset kasu täpselt nii, nagu on valmis panustama. See on enamat, kui vaid treening.

Jah! E-R on kõik treeningud kodulehel. Sul on võimalus treenida endale sobival ajal. LIVE treeningud on vaid pühapäeviti ning neid saab järele teha.

Ligipääs on alates ostu sooritamisest 50 päeva, ehk rohkem kui 2 nädalat.

Ligipääs on videomaterjalidele alates ostu sooritamisest 50 päeva, ehk rohkem kui 2 nädalat. PDF materjalid treeningkavast jäävad sulle igaveseks!

Fit With Mona Facebooki lehe sõnumitesse. Mina ja minu tiim vastame küsimustele alati 24h jooksul.

Scroll to Top