RESET 2.0

⭐ 14 PÄEVANE VÄLJAKUTSE ⭐

MIS SEE ON?

RESET 2.0 on 14 päevane (1.03-14.03) tervisliku eluviisi edendamise väljakutse, mis aitab Sul teha algust tervisliku eluviisiga ilma kodust lahkumata.

 

Mis võiks olla veel parem? 14 päeva kergesti järgitavaid koduseid treeninguid, tervislikku toitumist, planeerimist ja tegutsemist. 

 

RESET 2.0 väljakutse sobib nii aktiivselt treenijale kui ka alustajale. Iga osavõtja saab treeningu intensiivsust ise reguleerida treeningvahendite valikul.

MIDA VÄLJAKUTSE SISALDAB?

Igapäevaseid koduseid treeninguid, mis kestavad maksimaalselt 30 minutit.

 

Tervisliku toitumise ABC’d , kolme sorti toitumiskavu – mitmekesine 14 päevane toitumiskava, ”Kombineeri ise” toitumiskava ja lihavaba toitumiskava – koos retseptidega.

 

LIVE treeninguid & õpetlikke ning motiveerivaid loenguid nii treeningu kui toitumise kohapealt.

 

Töölehti, mida täidad 14 päeva vältel, et kogu väljakutse vältel end motiveerituna hoida.

TOITUMINE

14 päeva jooksul saad Sa täiuslikud baasteadmised tervislikust ja mitmekesisest toitumisest. Saad valida, kas järgid täpset toitumiskava või õpid endale ise söögikordi kombineerima.

 

Väljakutse sisaldab 3 sorti toitumiskavu: mitmekesist 14 päevast toitumiskava koos ostukorvi, retseptide ja valmistamisviisidega. ”Kombineeri ise” toitumiskava, mis sobib inimestele, kes soovivad ise enda söögilaua teadlikult kombineerida. Liha- ja kalavaba toitumiskava, mis sisaldab piima- ja munatooteid.

 

Kõikidele on midagi – olgu Sa täielikult alustaja või juba teadlik tegutseja.

 

SINA VÕID OLLA ÜKS NENDEST 😍

Fit With Mona tiimi naised, kes on enda eluviisi läbi koduste treeningprogrammide täielikult muutnud!

KKK - Korduma Kippuvad Küsimused

  1. Kas ma võin liituda väljakutsega paar päeva hiljem? Väljakutsega saab liituda 22.02-28.02.

  2. Kus saan ligipääsu treeningutele? Ligipääsu treeningutele saad www.fitwithmona.com kodulehele enda kasutajaga sisse logides MINU TREENINGUD lehelt.

  3. Kust ma leian toitumise informatiooni? Reset 2.0 väljakutse privaatsest Facebooki grupist.

  4. Mis treeningvahendeid mul oleks vaja? Täiesti alustajad saavad treeningud läbida ilma treeningvahenditeta. Soovitatav omada vähemalt 1 paari hantleid. Intensiivsust saab reguleerida iseseisvalt vastavalt kogemusele.

  5. Olen alles alustaja, kas ma saan hakkama? Loomulikult! Väljakutse on sobilik nii alustajatele kui ka kogemusega treenijale. Olen kindel, et iga inimene saab väljakutseset kasu täpselt nii, nagu on valmis panustama. See on enamat, kui vaid treening.

  6. Kas LIVE treeninguid ja kohtumisi saab järele vaadata? Jah! E-R on kõik treeningud kodulehel. Sul on võimalus treenida endale sobival ajal. LIVE treeningud on vaid pühapäeviti ning neid saab järele teha.
Scroll to Top