TERE TULEMAST!

Hei! Mina olen Mona – sinu treener. Tere tulemast www.fitwithmona.com lehele!

Tone N’ Burn kodused  treeningprogrammid on loodud, et suunata igas vanuses naisi elama tervislikumat, õnnelikumat ja rahulolevamat elu!

Sa oled võimeline saavutama enda unistuste vorm minimaalse aja ja treeningvahenditega ilma kodust lahkumata.

Minu eesmärk on innustada Sind armastama tervislikku eluviisi, jagades enda teadmisi ja kirge spordi vastu ning luua ”perekond” kus me üksteist motiveerime. Olen arvamusel, et igaüks väärib ja on võimeline saavutama enda unistuste vorm ka kodustes tingimustes.

Annan endast parima, et aidata Sul liikuda lähemale Sinu parima minani nii füüsiliselt kui  vaimselt.

MINUST

Sport on alati olnud minu elu lahutamatu osa. Tegelesin võistlustantsuga 8 aastat, peale seda leidsin enda jaoks taipoksi. Hiljem jõusaali, rühmatreeningud ja jooksmise. Seejärel hakkasin armastama kodus treenimist – sealt tuli ka idee luua www.fitwithmona.com kodused treeningprogrammid.

Oman 4 taseme personaaltreeneri sertifikaati ning olen õppinud toitumist. Harin end nendes valdkondades igapäevaselt, et pakkuda enda klientidele parimaid teadmisi. 

Treenerina usun ma, et tervislik vorm ei ole ainult füüsiline vorm. Kogu keha on tervik – vaimne tervis & füüsiline tervis. Edu võti on tasakaal ja järjepidevus. Muutused ei toimu üleöö.

Usun, et treenimine ja tervislik toitumine ei tohiks olla tüütu kohustus, vaid nauditav eluosa, läbi mille saame tõsta enda elukvaliteeti!

MIKS KODUSED TREENINGPROGRAMMID?

Olles spordiga seotud terve enda elu kuulsin tihti paljudelt naistelt: ”Ma ei taha jõusaalis treenida” , ”Ma ei oska seal midagi teha”, ”Mul on piinlik enda keha pärast” & ”Personaaltreeningud on nii kallid”.

Soovisin naistele pakkuda võimalikult kiireid, mugavaid ja efektiivseid treeningprogramme, mida saaks läbida enda mugavas kodus ja seeläbi kasvatada enesekindlust.

Põhilised märksõnad on: lihtsus, efektiivsus ja ajavõit. 

Eesmärk on hakata armastama tervislikku toitu & kiireid efektiivseid treeninguid. See ei ole dieet – see on eluviis!

Scroll to Top