KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Treeningud leiad klikkides menüüs olevale valikule: MINU TREENINGUD.
Toitumiskavad leiad www.fitwithmona.com privaatsest Facebooki grupist esimese dokumendina. Facebooki grupi lingi leiad koheselt peale liitumist e-maililt.
Kontrolli spämmi ja rämpsposti, vahepeal lähevad kirjad sinna. Kui sealt ei leia, siis võta ühendust meiega Fit With Mona Facebooki lehe sõnumites või e-maili teel.
Valikus on:

  • 1500-2000kcal ‘’kombineeri ise’’ stiilis toitumiskava
  • 1500-2000kcal liha ja kalavaba toitumiskava
  • Toitumise ABC
  • Asendused toiduainetele, st saad ise valida mida soovid süüa ja mida mitte
  • Myfitnesspali tutvustus

Kõikides toitumiskavades on märgitud kaal küpsetatud, keedetud või grillitud kujul, juhul, kui ei ole märgitud teisiti. Näiteks kaerahelbed on toorel kujul.

Jah! Toitumise ABC’s ja toitumiskavades on välja toodud iga toiduaine asendamiseks vastav toiduainete. Näiteks riis = tatar, kartul, maguskartul. Kanafilee = kodujuust, valge kala või kana hakkliha. Asendusi on lõpmatult. Membershipiga liitudes on sul ligipääs kõikidesse Fit With Mona kodustesse treeningprogrammidesse. Samuti miniprogrammidesse: express treeningud, mobility ja venitused. Ligipääs lõppeb, kui tühistad enda tellimuse.

Üksikprogrammi on ligipääs 60 või 80 päeva ja ligipääs on ainult sellesse ühte treeningprammi mis endale oled valinud.
Loomulikult! Kui sul tekib küsimusi treeningu või toitumise kohta võid igal hetkel kirjutada Fit With Mona Facebooki lehe sõnumitesse ja Mona või tema tiimiliige vastab sulle esimesel võimalusel.
https://www.facebook.com/fitwithmona

Vali pealehelt ”Kust alustada?” või konsulteeri Fit With Mona ‘ga. Aitame sul valida just Sinule sobiva treeningprogrammi või liikmelisuse.

Ei! Enda tellimust saad näha ja tühistada menüüs oleval nupul: MINU KONTO. Makse läheb iga kuu samal päeval automaatselt.
Kõiki treeningprogramme saab läbida endale sobivas kohas. Jah, jõusaalis saab läbida.

Membership: ligipääs treeningutele senikaua, kuni tühistad tellimuse.

Tone N’ Burn 1.0, 2.0 ja HIIT: ligipääs treeningutele 60 päeva.

STRONGER: ligipääs treeningutele 80 päeva.

Igas programmis on nädalas 4 erinevat treeningut. Membershipi puhul saame erinevaid programme ka omavahel kombineerida. 

Jah! Treeni endale sobival ajal ja sobivas kohas. Sul on vaja vaid interneti, et telefonist või arvutist video tööle panna. Kõik on väga lihtne – terve treeningu vältel järgid Monat ja treenid ”temaga koos”.

Fit With Mona programmidesse registreerumisel pakutav teave, nagu teie nimi, aadress, pikkus ja kaal jms, on privaatne ning ainult Mona ja tema meeskond saavad sellele teabele juurdepääsu. Me ei kasuta teie fotosid, e-kirju ega sotsiaalset sisu ega isiklikke andmeid ilma Teie eelneva nõusolekuta. Fit With Mona veebisait on privaatne ja turvaline ning me hoolitseme teie privaatsuse ja teabe kaitse eest väga hoolikalt. Me kasutame PCI-ga ühilduvat kolmandat makselüüsi süsteemi Stripe, nii et ühtegi teie makse üksikasju ei säilitataks meie veebisaidil.

Treeningprogramm on loodud parimate tulemuste saavutamiseks, seega soovitame järgida programmi soovitatud treeninguid, kuid kui soovid intensiivsust suurendada oma treeningvahendite kaalu suurendades, siis võid seda teha.Scroll to Top