KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Treeningud leiad klikkides menüüs olevale valikule: MINU TREENINGUD. Ole kindel, et oled enda kasutajanimega sisseloginud.

 

Toitumise ABC ja toitumiskavad leiad www.fitwithmona.com privaatsest Facebooki grupist esimese dokumendina. Facebooki grupi lingi leiad koheselt peale liitumist e-maililt.

Retseptikoguga (4.99€/ kuu) liitudes või Membershipiga (24.99€/ kuu) liitudes on ligipääs kodulehel olevale retseptikogule, mille leiad RETSEPTID lehelt.

 

Kontrolli spämmi ja rämpsposti, vahepeal lähevad kirjad sinna. Kui sealt ei leia, siis võta ühendust meiega Fit With Mona Facebooki lehe sõnumites või e-maili teel.
Valikus on:

  • 1500-2000kcal ‘’kombineeri ise’’ stiilis toitumiskava
  • 1500-2000kcal liha ja kalavaba toitumiskava
  • Toitumise ABC
  • Asendused toiduainetele, st saad ise valida mida soovid süüa ja mida mitte
  • Myfitnesspali tutvustus

Retseptikoguga või Membershipiga liitudes on ligipääs veebilehel olevale retseptikogule, kus on olemas 100% vegan retseptid.

Kõikides toitumiskavades on märgitud kaal küpsetatud, keedetud või grillitud kujul, juhul, kui ei ole märgitud teisiti. Näiteks kaerahelbed on toorel kujul.

Retseptikogu retseptidel on alati juurde märgitud kas kaal on märgitud toorelt või küpsetatult.

Jah! Toitumise ABC’s ja toitumiskavades on välja toodud iga toiduaine asendamiseks vastav toiduainete. Näiteks riis = tatar, kartul, maguskartul. Kanafilee = kodujuust, valge kala või kana hakkliha. Asendusi on lõpmatult. Membershipiga liitudes on sul ligipääs kõikidesse Fit With Mona kodustesse treeningprogrammidesse. Samuti miniprogrammidesse: express treeningud, mobility ja venitused. Ligipääs lõppeb, kui tühistad enda tellimuse.

Membershipi liikmetel on tasuta ligipääs retseptikogusse (tavahind 4.99€ / kuu).

Üksikprogrammi on ligipääs 60 või 80 päeva ja ligipääs on ainult sellesse ühte treeningprammi mis endale oled valinud. 

Üksikprogrammiga liitudes ei ole ligipääsu retseptikogusse.

 

Loomulikult! Kui sul tekib küsimusi treeningu või toitumise kohta võid igal hetkel kirjutada Fit With Mona Facebooki lehe sõnumitesse ja Mona või tema tiimiliige vastab sulle esimesel võimalusel.
https://www.facebook.com/fitwithmona

Vali pealehelt ”Kust alustada?” või konsulteeri Fit With Mona ‘ga. Aitame sul valida just Sinule sobiva treeningprogrammi või liikmelisuse.

Ei! Enda tellimust saad näha ja tühistada menüüs oleval nupul: MINU KONTO. Makse läheb iga kuu samal päeval automaatselt.
Kõiki treeningprogramme saab läbida endale sobivas kohas. Jah, jõusaalis saab läbida.

Membership: ligipääs treeningutele senikaua, kuni tühistad tellimuse.

Retseptikogu: ligipääs retseptidele senikaua, kuni tühistad tellimuse.

Tone N’ Burn 1.0, Tone N’ Burn 2.0, HIIT ja Booty programm: ligipääs treeningutele 60 päeva.

STRONGER 1.0 ja STRONGER 2.0: ligipääs 80 päea treeningutele 80 päeva.

Low Impact: 3 treeningut nädalas

Tone N’ Burn 1.0, Tone N’ Burn 2.0, HIIT, Booty programm ja STONGER 1.0: 4 treeningut nädalas

STRONGER 2.0: 5 treeningut nädalas

Membershipi puhul saab treeningplaani lisada 10 minutilisi activation treeninguid ja venitusrutiine, mis on suurepärased taastumise päevadel.

Jah! Treeni endale sobival ajal ja sobivas kohas. Sul on vaja vaid interneti, et telefonist või arvutist video tööle panna. Kõik on väga lihtne – terve treeningu vältel järgid Monat ja treenid ”temaga koos”.

Fit With Mona programmidesse registreerumisel pakutav teave, nagu teie nimi, aadress, pikkus ja kaal jms, on privaatne ning ainult Mona ja tema meeskond saavad sellele teabele juurdepääsu. Me ei kasuta teie fotosid, e-kirju ega sotsiaalset sisu ega isiklikke andmeid ilma Teie eelneva nõusolekuta. Fit With Mona veebisait on privaatne ja turvaline ning me hoolitseme teie privaatsuse ja teabe kaitse eest väga hoolikalt. Me kasutame PCI-ga ühilduvat kolmandat makselüüsi süsteemi Stripe, nii et ühtegi teie makse üksikasju ei säilitataks meie veebisaidil.

Treeningprogramm on loodud parimate tulemuste saavutamiseks, seega soovitame järgida programmi soovitatud treeninguid, kuid kui soovid intensiivsust suurendada oma treeningvahendite kaalu suurendades, siis võid seda teha.Jah, retseptikogu sisaldab 100% vegan retsepte ning neid lisandub juurde iganädalaselt.

  • Hetkel üle 100 maitsva, lihtsa ja koduse retsepti, mida järgides on garanteeritud imeline enesetunne ja kaunis füüsiline vorm.
  • Iga retsept on tasakaalus makrotoitainetega ning sisaldab kalorsust.
  • Retseptikogu uueneb iga nädal vastavalt klientide soovidele.
  • Iga retsepti kalorsus on kas 300kcal, 350kca, 400kcal – mis teeb enda menüü kombineerimine ja arvutamise väga lihtsaks.
  • Ligipääsu Fit With Mona FB privaatsesse gruppi, kus saad osa võtta LIVE kohtumistest, treeningutest ja paljust muust põnevast.
Scroll to Top