BACK ON TRACK

4- nädalane väljakutse

MIS SEE ON?

BACK ON TRACK on 4 nädalane (6.09-4.10)  tervisliku eluviisi edendamise väljakutse, mille eesmärgiks on tekitada tervislikud toitumis- ja treeningharjumused, et saaksid sügisesse astuda enesekindlamalt kui iial varem! 

 

Mis võiks olla veel parem? 4 nädalat kergesti järgitavaid treeninguid kodus või jõusaalis, üle 130 tervisliku ja maitsva retsepti ning toetavad tiimikaaslased! 

 

BACK ON TRACK väljakutse sobib nii aktiivselt treenijale kui ka alustajale. Iga osavõtja saab treeningu intensiivsust reguleerida treeningvahendite valikul.

*Väljakutsesse ligipääs on Membershipi liikmetele tasuta, ning teie ei pea eraldi registreerima!

MIDA VÄLJAKUTSE SISALDAB?

4 nädalast kodust treeningprogrammi ja jõusaali treeningprogrammi – ligipääs on mõlemasse!

 

PDF materjale: Tervisliku toitumise- ja treening ABC’d, harjumuste trackerit, menüü planeerijat ja palju muud kasulikku, et kogu väljakutse vältel end motiveerituna hoida.

 

Privaatset Facebooki gruppi ainult liikmetele, kus toimuvad: LIVE treeningud & õpetlikud ning motiveerivad loengud treeningust, mindsetist ja toitumisest Monaga.

 

Üllatuskülalisi ja iganädalaseid auhindu! 🤫

 .

TOITUMINE

4 nädala jooksul saad Sa täiuslikud baasteadmised tervislikust ja mitmekesisest toitumisest. Peale 28 päeva oled teadlik kuidas ise enda menüü ka edaspidi kombineerida, et tulemusi hoida.

 

Väljakutse sisaldab üle 130 koduse retsepti: sul on ligipääs terve väljakutse vältel retseptikogule, kust leiad laias valikus lihtsaid ja maitsvaid retsepte.

 

Menüü planeerija: Juhend, mille abil saad mugavalt valida endale sobivad retseptid ning ise enda nädala menüü ja ostukorvi kombineerida.

 

LIVE kohtumised: Kasulik info tervisliku ja mitmekesise toitumise kohta. Terve väljakutse vältel on Mona ja tema spetsialistidest tiim sulle toeks nõu ja jouga.

TREENINGUD

Sulle on antud 4 valikut – eesmärki saad muuta väljakutse jooksul:

  1. Alustajasõbralik: Eesmärk läbida 4 treeningut nädalas. Esimesed 1-2 nädalat soovitatav mitte teha ‘’express’’ treeninguid lisaks. Kui vaja jätta ka pühapäev taastumiseks. Peale 2 nädalat, kui keha hakkab koormusega harjuma, võib ka läbida ‘’express’’ treeningud.
  2. Kaalulangetus: Eesmärk on järgneva 4 nädala jooksul viia keha rasva % madalamaks ja oled vähemalt minimaalse treeningkogemusega, siis soovitatav läbida 4-5 treeningut nädalas koos kardio soovitustega.
  3. Lihasmassi kasvatamine: Eesmärk treenida 5 korda nädalas ilma kardiota.
  4. Lihasmassi hoidmine ja rasvaprotsendi langetamine – toned & lean tulemus: 5 treeningu nädalas ning kardio vastavalt  eesmärkidele.

Millised treeningud välja näevad?

Vajutad nupule ja treenid Monaga samal ajal otsast lõpuni.

Mitu treeningut nädalas?

4 või 5 treeningut nädalas + pühapäevane live virgutus Monaga.

Kestus: treeningute kestus oleneb kas teed kaasa ka ”express” treeningud ja kardio või ei tee. Olenevalt sellest 26 minutit – 1h.

4 nädalane BACK ON TRACK jõusaali treeningprogramm on loodud igas vanuses naistele saavutamaks tugev, kuid samas naiselik füüsiline vorm.

Mida sisaldab?

  1. Igast harjutusest lühiklippi
  2. 4 nädalast jõusaali programmi – sama programmiga soovituslik jätkata ning teha läbi 2-3 korda, nädalast nädalasse parandades sooritust.

Kellele?

Programm on loodud just naistele, kes sooviksid ohutult ja teadlikult astuda jõusaali treeningmaailma. Samuti on programm sobilik neile, kes on juba mõnda aega jõusaalis treeninud, kuid ei näe tulemusi, kuna treeningutel puudub kindel struktuur.

Mitu treeningut nädalas?

4 treeningut nädalas + kardio, kui valid rasvapõletuse.

Kesus: 1h-1h 30min olenevalt kas treeningu lõpus on lisa kardio või mitte ja kui pikalt puhkad.

COMMUNITY

4 nädalat täis positiivsust, enese arengusse ja heaollu panustamist!

 

Fit With Mona väljakutsed on loodud selleks, et tuua kokku naisi, kes tunnevad, et nad on väärt rohkemat. Nad on väärt tundma end enda kehas enesekindlalt ja õnnelikult!

 

See on turvaline koht, kus igaüks saab jaga enda teekonda, küsida abi ja toetada ka teisi. Me oleme üks tiim!

AUHINNAFOND

Seekordses väljakutses innustan sind osa võtma progressifotode võistlusest, et oleksid veelgi rohkem motiveeritud enda ”parema mina” poole töötama!

 

l KOHT: 300€ + 1:1 coaching 3 kuuks
ll KOHT: 200€ + 1:1 coaching 2 kuuks
lll KOHT: 100€ + 1:1 coaching 1 kuuks

KKK - Korduma Kippuvad Küsimused

Väljakutsega (34.99€) saab liituda 30.08-6.09. 

Kui liitud Membershipiga (24.99€ / kuu) , või oled juba Membershipi liige,  siis saad alustada väljakutsega hiljem.

Ei!

Membershipi liikmed saavad ligipääsu väljakutse treeningutele automaatselt MINU TREENINGUD lehel ning Facebooki grupi lingi leiavad Emaililt või FAMILY Facebooki grupist.

Ligipääsu treeningprogrammidesse saad www.fitwithmona.com kodulehele enda kasutajaga sisse logides MINU TREENINGUD lehelt.

PDF materjalid leiad nii esimese treeningu lehelt, kui ka privaatsest Facebooki grupist.

Soovitatav omada vähemalt 1 paari hantleid ja 1 rõnga kujulist riidest või kummist resistance band’i. Intensiivsust saab reguleerida iseseisvalt vastavalt kogemusele.

www.fitwithmona.com enda kasutajaga sisse logides RETSEPTID lehelt.

Retseptikogusse on ligipääs kohene.

PDF materjalidele on ligipääs alates 2.09 (neljapäeval) nii facebooki grupis kui kodulehel treeningprogrammi lehel, et saaksite hakata tutvuma.

Esimesele kodutreeningule on ligipääs 5.09, et esmaspäevast ilusti alustada.

BACK ON TRACK väljakutse privaatsest Facebooki grupist.

Samuti on PDF materjalid esimese treeningu lehel.

Kui liitud 34.99€ liitumisega, siis 50 päeva alates liitumise päevast.

Kui liitud Membershipiga, siis senikaua kuni liikmelisuse tühistad.

Ligipääs on alates ostu sooritamisest 50 päeva, ehk rohkem kui 2 nädalat ekstra.

Ligipääs on videomaterjalidele alates ostu sooritamisest 50 päeva, ehk rohkem kui 2 nädalat. PDF materjalid treeningkavast jäävad sulle igaveseks!

Loomulikult! Väljakutse on sobilik nii alustajatele kui ka kogemusega treenijale. Olen kindel, et iga inimene saab väljakutseset kasu täpselt nii, nagu on valmis panustama. See on enamat, kui vaid treening.

Jah! Kõiki live kohtumisi saab järele vaadata endale sobival ajal.

Fit With Mona Facebooki lehe sõnumitesse. Mina ja minu tiim vastame küsimustele alati 24h jooksul.

Scroll to Top