RESET CHALLENGE

⭐ 14 PÄEVANE TASUTA VÄLJAKUTSE ⭐

MIS SEE ON?

14 päevane TASUTA väljakutse, mis aitab Sul enda keha ja meelt ette valmistada eesolevaks aastaks. 2 nädalat täis treeninguid, tervislikku toitu, põnevaid LIVE kohtumisi, visualiseerimist, planeerimist ja tegutsemist, et alustada 2021. aasta selge visiooni ja uute tervislike harjumustega.

Programm sobib nii aktiivselt treenijale kui ka alustajale. Iga osaleja saab treeningu intensiivsust ise reguleerida treeningvahendite valikul.

MIDA VÄLJAKUTSE SISALDAB?

Igapäevased koduseid treeninguid, mis kestavad maksimaalselt 30 minutit

Tervisliku toitumise nõuandeid & toitumiskavu privaatsest RESET Challenge Facebooki grupist

LIVE kokkamisi, treeninguid & motiveerivaid loenguid. Samuti päevaülesandeid, et samm sammult oma elu tervislikumaks ja õnnelikumaks kujundada

Töölehti, mida täidad 14 päeva vältel, et kogu väljakutse vältel end motiveerituna hoida

Üllatuskülalisi, kes pakuvad osavõtjatele lisaväärtust just vaimsel tasemel 🤫

SINA VÕID OLLA ÜKS NENDEST 😍

Fit With Mona tiimi naised, kes on enda eluviisi läbi koduste treeningprogrammide täielikult muutnud!

KKK - Korduma Kippuvad Küsimused

  1. Kas ma võin liituda väljakutsega paar päeva hiljem? Jah, ligipääsu treeningutele saad kodulehel 21 päevaks ning Facebooki privaatse grupp jääb avalikuks kuu aega peale väljakutse lõppu.

  2. Kus saan ligipääsu treeningutele? Ligipääsu treeningutele saad www.fitwithmona.com kodulehele enda kasutajaga sisse logides MINU TREENINGUD lehelt.

  3. Kas pean kindlasti liituma Facebooki grupiga? See on väga soovitatav, kuna Facebooki grupis saad osa live treeningutest, loengutest ja paljust muust huvitavast. Samuti leiad Facebooki grupist töölehed 14 päevaks.

  4. Mis treeningvahendeid mul oleks vaja? Kõik treeningud saad läbida ilma treeningvahenditeta. Intensiivsust saab suurendada hantlite ja kummilintidega. Intensiivsust saab reguleerida iseseisvalt vastavalt kogemusele.

  5. Olen alles alustaja, kas ma saan hakkama? Loomulikult! Väljakutse on sobilik nii alustajatele kui ka kogemusega treenijale. Olen kindel, et iga inimene saab väljakutseset kasu täpselt nii, nagu on valmis panustama. See on enamat, kui vaid treening.
Scroll to Top